Голеада у Крагујевцу - Звезда савладала упорни и неугодни Раднички

Фудбалери Црвене звезде савладали су у Крагујевцу екипу Радничког са 4:3 у мечу 11. кола Суперлиге Србије

Одличан меч гледала је публика на стадиону "Чика Дача" у Крагујевцу пошто је виђено чак седам голова.

Гости из Београда након преокрета су дошли до победе и нова три бода у домаћем првенству.

Раднички је повео у 21. минуту, када је Глушчевић матирао Глазера.

У размаку од само четири минута, од 29. до 33. минута, Звезда је стигла до преокрета.

Оба гола постигао је Олајинка, први на асистенцију Ндиајеа, а код другог је Лучић проиграо свог саиграча.

До краја првог дела утакмице виђена су чак још два гола, по један на обе стране.

У 38. минуту је Жофри погодио за изједначење, али је шест минута касније Иванић вратио предност гостима, па је Звезда на полувреме отишла са 3:2.

Узбуђења су се наставила и у других 45 минута.

Иванић је други гол на мечу, а Звездин четврти, постигао у 67. минуту.

Раднички је у самој завршници успео да учини меч још занимљивијим, пошто је у надокнади постигао још један гол.

Зорић је у 93. минуту смањио на 4:3 и унео нервозу у редове гостију.

Ипак, Звезда је успела да сачува предност и упише нову победу.

Била је ово друга узастопна победа тима Барака Бахара, који након девет мечева има 21 бод, четири мање од лидера на табели, екипе Партизана.