Јокић у лимитираном времену показао шта уме, Мицић дебитовао за Оклахому

Српски кошаркаш Никола Јокић постигао је 17 поена у поразу Денвера од екипе Чикага резултатом 133:124, након два продужетка
Јокић у лимитираном времену показао шта уме, Мицић дебитовао за ОклахомуGetty © Michael Reaves

Поприлично узбудљиву и неизвесну утакмицу одиграли су Нагетси и Булси, поготово када се у обзир узме да се ради о предсезони.

Не само да се победник није знао након 48 минута кошарке, већ су играна и два продужетка.

Наравно, минутаже код играча обе екипе биле су одлично расподељене и више него иначе су шансу добили они који током сезоне неће имати битне улоге.

Никола Јокић је на паркету провео 18 минута, постигао 17 поена и имао шест скокова, четири асистенције и две ухваћене лопте.

Иако је био међу играчима који су одиграли најмање минута у редовима Денвера, српски кошаркаш био је најбољи стрелац своје екипе.

Чикаго су до победе предводили Дерозан са 19, Лавин са 17 и Карусо са 14 поена.

Поред поменутог Јокића, у Денверу су се истакли Стротер а 16 и Гилеспи са 13 погодака.

У досадашњем току предсезоне, Денвер и Чикаго имају по једну победу и један пораз.

Остали српски играчи који су наступали у мечевима предсезоне НБА лиге, нису имали запаженији учинак.

Богдан Богдановић постигао је два поена у победи Атланте над Мемфисом (103:102), Бобан Марјановић имао је учинак од четири поена и пет скокова у тријумфу Хјустона против Пеликанса (120:87), док је Василије Мицић у победи Оклахоме над Детроитом (125:120), постигао седам поена.