Португалија "прегазила" БиХ, навијач напао Кристијана Роналда у Зеници

Репрезентативца Португалије Kристијана Роналдо напао је навијач на утакмици његовог тима и репрезентације Босне и Херцеговине у Зеници
Португалија "прегазила" БиХ, навијач напао Кристијана Роналда у ЗенициGetty © Octavio Passos / Stringer

Утакмица осмог кола квалификација за Европско првенство у Зеници између Босне и Херцеговине и Португалије прекинута је на кратко у 39. минуту, када је један од навијача ушао на терен.

Неидентификовани мушкарац је пришао Kристијану Роналду са леђа али су га припадници обезбеђења убрзо удаљили са терена.

Португалија је убедљиво славила у Зеници, са чак 5:0 против екипе коју са клупе предводи Саво Милошевић.

Гости су читав посао завршили у првом полувремену, кад су и постигли свих пет голова, а прва два су управо дело Kристијана Роналда.