Куп Србије: Звезда прегазила Трајал, ТСЦ испао од Смедерева

Фудбалери Црвене звезде и Смедерева пласирали су се у осмину финала Купа Србије
Куп Србије: Звезда прегазила Трајал, ТСЦ испао од Смедерева© Bane T. Stojanovic/ATAImages

Београдски црвено-бели су до осмине финала Купа дошли победом у Крушевцу, над Трајалом - 6:0.

Звезда је до предности дошла у деветом минуту, аутоголом Немање Спасојевића.

До одласка на одмор се резултат није мењао, али је Звезда у наставку прегазила домаћина.

Шериф Ндиаје је погодио у 53. минуту, Јован Шљивић у 75. минуту, Никола Кнежевић два минута касније, а у самој завршници Јован Мијатовић (89. минут), и још једном Шљивић (90. минут).

Екипа Смедерева је приредила велико изненађење, пошто је на домаћем терену елиминисала ТСЦ.

У регуларом делу стрелци су били за Смедерево Душан Цветиновић аутоголом у 69. минуту и Јован Влалукин у 76. минуту за ТСЦ.

Током извођења пенала у домаћој екипи сви су били прецизни закључно са Стефаном Пиргићем, док је у саставу ТСЦ-а у последњој серији преко гола шутирао Петар Станић за елиминацију своје екипе из Купа Србије.