Драговић загрмео: Звезда ништа није заслужила, изгубићемо у Берну ако овако будемо играли

Фудбалери Црвене звезде уписали су и трећи пораз у Лиги шампиона ове сезоне, пошто на стадиону "Рајко Митић" нису имали решења за екипу Лајпцига (1:2)

Црвено-бели су остали на само једном боду из четири утакмице, а због свега тога није био задовољан капитен екипе Александар Драговић.

Искусни штопер био је видно нерасположен због новог пораза, истакавши да његова екипа није ни заслужила да остане непоражена, највише због игре у првих 45 минута.

"Могли су да поведу 3:0, 4:0. Јесте, могли смо и друго полувреме да добијемо, да буде 1:1... Али током 90 минута нисмо заслужили ни бод, ништа, да будем искрен", рекао је Драговић за РТС.

Звезда је и на овом сусрету рано примила гол, пошто је Ћави Симонс довео госте у вођство већ у 8. минуту.

"Исти гол смо добили као у Лајпгигу. То није битно, него како смо одиграли. То ми смета. Морамо да учимо. Да будемо искрени, то је мало за Лигу шампиона", рекао је репрезентативац Аустрије, који је свестан да је одлучујући меч у групној фази против Јанг бојса 28. новембра.

Улог ће бити пласман у нокаут фазу Лиге Европе, јер оба тима имају по један освојен бод.

"Ако играмо као данас, изгубићемо и тамо", сурово је искрен Александар Драговић.