Партизанов срећни "број 13", победа у завршници за инфаркт!

Фудбалери Партизана победили су Чукарички у дерби мечу 15. кола Суперлиге са 2:1
Партизанов срећни "број 13", победа у завршници за инфаркт!© Dusan Milenkovic/ATAImages

Меч у Хумској је почео одавањем почасти легендарном фудбалеру Партизана - Мустафи Хасанагићу.

Партизан је агресивно ушао у меч, желећи да што пре дође до гола против Чукариког, који је долазио до победе у претходна два сусрета.

Играо се 21. минут када је Партизан дошао до предности. Захид је проиграо Салдању, а Бразилац постигао нови гол за предност црно-белих.

Партизан је имао још неколико добрих прилика у првом делу, али су гости на одмор успели да оду са голом заостатка.

У наставку није било превише фудбала, већ су се ређали жути картони.

У самој завршници меча, Чукарички је дошао до изједначења.

Адетунџи је проиграо Игора Миладиновића, а млади нападач је рутински сместио лопту у мрежу.

Када су сви помислили да ће се бодови поделити у Хумској, Партизан је успео још једном да затресе мрежу и дође до 13. узастопне победе.

Млади Михајло Илић је постигао први гол у дресу Партизана, у петом минуту судијске надокнаде.

Црно-бели су први на табели са 40 бодова, док је Црвена звезда друга са 34.

Чукарички је на деветом месту на табели са 17 бодова.

Фудбалери Партизана ће у наредном колу на свом терену дочекати ТСЦ, док ће Чукарички гостовати нишком Радничком.

Војводина је у гостима савладала ТСЦ са 2:1.

Ћирковић је у првом минуту донео предност ТСЦ-у, али су гости преокренули до одласка на одмор.

Оба гола постигао је Андрија Радуловић - у 19. и 29. минуту.

ТСЦ је трећи са 26 бодова, док је Воша на месту испод, са 22.

Фудбалери Јавора победили су у Ивањици суботички Спартак резултатом 2:0.