Јовићев гол недовољан, Муријел у надокнади срушио Милан

Српски фудбалер Лука Јовић, постигао је погодак у поразу Милана од екипе Аталанте од 3:2 у мечу 15. кола Серије А
Јовићев гол недовољан, Муријел у надокнади срушио МиланGetty © Emilio Andreoli /

Најављује Лука Јовић неке боље дане и праву форму у дресу "росонера".

Након гола и асистенције против Фрозинонеа, српски нападач затресао је и мрежу Аталанте.

То ипак није било довољно да Милан дође до бода на гостовању у Бергаму.

Домаћи тим повео је голом Лукмана у 38. минуту, а до краја првог полувремена гости су изједначили поготком Жируа у трећем минуту надокнаде.

Играо се 55. минут када је Лукман постигао нови гол и донео Аталанти предност од 2:1.

Тај резултат на снази је био све до 80. минута, када је Јовић погодио на асистенцију Пулишића.

Деловало је да ће се меч завршити нерешеним резултатом, али је Муријел у 95. минуту постигао победоносни погодак за Аталанту.

Милан је остао на 29 бодова и трећем месту на табели, док је Аталанта уписала 23. бод и избила на седмо место на табели Серије А.

Интер је са убедљивих 4:0 савладао Удинезе на "Ђузепе Меаци".

Стрелци за "нероазуре" били су Чалханоглу, Тирам и Димарко у првом, као и Лаутаро у другом полувремену.

Интер је победом дошао до 38. бода и првог места на табели, са два бода више од другопласираног Јувентуса.

Удинезе се налази на 16. месту са 12 освојених бодова.