Лоше издање, кикс и црвени картон - Реал се "оклизнуо" у Ваљекасу

Фудбалери Раја Ваљекана и Реал Мадрида одиграли су нерешено 1:1 у мечу 25. кола Ла Лиге
Лоше издање, кикс и црвени картон - Реал се "оклизнуо" у ВаљекасуGetty © Europa Press Sports

Има Реал простора у домаћем првенству за кикс, али није се он очекивао на гостовању у предграђу Мадрида, против екипе Раја Ваљекана.

Бледо и без превише идеја деловао је тим Карла Анчелотија, што је домаћин на стадиону у Ваљекасу, умео да искористи.

Није се могло наговестити да ће "краљевски клуб" одиграти лош меч, пошто је већ у трећем минуту повео.

Хоселу је био стрелац, на асистенцију Валвердеа.

Ипак, Реал као да је након тог тренутка престао да игра.

У 27. минуту је домаћин стигао до изједначења, након пенала који је у гол претворио Раул де Томас.

У наредних сат времена, упркос узбуђењима на обе стране, резултат се није мењао.

Поред лоше игре и нерешеног резултата, Реал из овог меча излази и са суспендованим фудбалером.

У наодкнади времена, Карвахал је зарадио два брза жута картона, због чега је раније напустио терен.

Након 25 одиграних утакмица, Реал Мадрид је први на табели Ла Лиге са 62 освојена бода, што је шест више од другопласиране Ђироне (која има меч мање) и осам бодова више од трећепласиране Барселоне.