Јамајканци блистали у Ивањици, Спартак бољи од Новог Пазара

У петом колу плеј-аут групе Суперлиге Србије, Јавор и Вождовац одиграли 1:1, док у сусрету између Радничког из Ниша и ИМТ-а није било голова

Фудбалери Јавора повели су у седмом минуту, када је Јамајканац Триванте Стјуарт маказицама савладао голмана Вождовца, изједначење гостима у 25. минуту донео је његов сународник Јуниор Флемингс.

На табели плеј-аута Јавор је на 13. месту са 36 бодова, у следећем колу гостује Радничком у Нишу.

Вождовац се налази на 14. месту са 35 бодова и у следећем колу играће против ИМТ-а у Београду.

У Нишу су домаћи Раднички и ИМТ одиграли нерешено 0:0.

Раднички је на 11. месту на табели са 41 бодом, док је ИМТ на 12. месту са 38 бодова.

Фудбалери Спартака победили су као гости Нови Пазар резултатом 1:0.

Домаћин је имао велику шансу да поведе у 45. минуту, али Сејдуба Сума није реализовао једанаестерац.

Победу Суботичанима донео је резервиста Илија Бабић голом у 74. минуту, а асистент је био Андреј Тодороски.

На табели плеј-аута Спартак је сад девети са 45 бодова, исто колико сад има и десетопласирани Нови Пазар.

Оба клуба су већ обезбедила опстанак у Суперлиги Србије.

У наредном колу Нови Пазар гостује Железничару, док ће Спартак такође у госте, против Радника.