Звездина деца се играла у Крушевцу, убедљиво савладан Напредак

Фудбалери Црвене звезде савладали су у Крушевцу екипу Напретка са 4:0 у мечу 36. кола Суперлиге Србије

Звезда је још раније осигурала прво место на табели и шампионску титулу у домаћем првенству.

Отуда је и тренер црвено-белих Владан Милојевић, на терен у Крушевцу извео комбиновани састав.

Тим балансиран искусним и младим и талентованим играчима, убедљиво је савладао Напредак.

У осмом минуту је Кнежевић начео домаћина, ефектним поготком из волеја.

У финишу првог полувремена, гости из Београда постигли су још два гола.

Сремчевић је у 42. повисио на 0:2, да би Катаи у надокнади донео убедљива три гола предности.

Друго полувреме донело је игру са мање интензитета на обе стране, пошто је питање победника већ било решено.

Свој други, а Звездин четврти гол на мечу, Сремчевић је постигао у 68. минуту сусрета.

До краја меча, виђено је неколико узбуђења пред голом домаћих, али се резултат није мењао.

Црвено-бели су стигли до 30. победе у 36 одиграних мечева, чиме су освојили 93. бод, што је 19 више од другопласираног Партизана.

Што се тиче Напретка, тим из Крушевца је остао на 40 бодова и осмом месту на табели Суперлиге Србије.