Звезда преокретом прославила титулу, опроштај Драговића у победи над Чукаричким

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Чукаричког са 4:1, у мечу последњег кола Суперлиге Србије

Свечано је било на поприлично испуњеном стадиону "Рајко Митић" у дуелу Звезде и Чукаричког.

Црвено-бели су прославили 35. титулу у домаћем првенству, седму узастопну, а урадили су то на по њих најбољи могући начин, победом против противника са Бановог брда.

Чукарички је у 16. минуту успео да поведе, стрелац је био Роган.

До краја првог дела меча виђен је још један погодак, овога пута у мрежи гостију.

Стрелац је био Олајинка, а асистент Мимовић.

Исти играч постигао је погодак и почетком другог полувремена, којим је Звезда преокренула на 2:1.

Играо се 55. минут када је Олајинка постигао нови свој погодак, а овога пута је асистент био Катаи.

У финишу меча, Звезда је победу потврдила са још два гола.

Прво је Ђига у 79. минуту након прекида био на правом месту и реаговао на најбољи начин.

Тачку на меч ставио је Красо у 90. минуту, сјајним соло-голом.

Након меча, уследила је церемонија доделе шампионског пехара црвено-белима.

Поред убедљиве победе и трофеја, утакмица ће остати упамћена и као последња коју је капитен Звезде Александар Драговић одиграо у српском клубу.

Драговић је из игре изашао у 60. минуту, а са трибина су уследиле овације и скандирање његовог имена.

Такође, у утакмици Црвене звезде и Чукаричког први пут у историји Суперлиге, судила је женска екипа арбитара.

Јелена Цветковић била је главни арбитар, а помогале су јој Ивана Јовановић и Александра Костић.