Словенци без победе у последњој провери пред Европско првенство

Фудбалска репрезентација Словеније ремизирала је са Бугарском 1:1, у последњој провери пред Европско првенство у Немачкој
Словенци без победе у последњој провери пред Европско првенствоGetty © Jurij Kodrun

Нису се прославили противници "орлова" на шампионату Европе у Немачкој у својим последњим проверама.

Енглеска је претрпела пораз на свом стадиону од Исланда, а победу није остварила ни Словенија.

На стадиону "Стожице" у Љубљани, одиграли су нерешено са Бугарском.

Бугари су повели голом Кирила Десподова у у четвртом минуту из пенала, а изједначио је Андраж Шпорар 10 минута касније.

Претходно, пре четири дана у првој провери Словенија је савладала Јерменију 2:1.

Словенци ће у Групи Ц играти против Србије у Минхену 20. јуна, а пре тога са Данцима у Штутгарту 16. јуна и на крају са Енглеском 25. јуна у Келну.