Шпанци са три победе иду у осмину финала, Италија "украла" бод Хрватској

Голом Закањија у последњим секундама, Италија задржала друго место у Групи Б и директан пласман у осмину финала - 1:1. Шпанија минималним резултатом савладала Албанију и са све три победе истакла кандидатуру за највиши пласман
Шпанци са три победе иду у осмину финала, Италија "украла" бод ХрватскојGetty © Claudio Villa
  • 24. јун 2024 • 22:58

22:58

Крај у Лајпцигу, Италија долази до бода против Хрватске 1:1

Голом Закањија у последњим тренуцима меча, Италија је освојила бод против Хрватске и дошла до другог места у групи и пласман у осмину финала!

• 22:56

90+8' - ГОЛ! Закањи доноси бод Италији!

Прелепим голом резервисте Закањија, Италија дубоко у судијској надокнади долази до изједначења, које значи и пласман у осмину финала Еура.

• 22:53

Крај у Диселдорфу, Шпанија савладала Албанију 1:0

Успели су Шпанци да остваре и трећи тријумф у Групи Б, пошто су голом Ферана Тореса савладали Албанију минималним резултатом.

• 22:32

75' - У Диселдорфу мирно, "фурија" чува вођство

Нешто су офанзивнију Албанци у другом полувремену, али Шпанци са лакоћом чувају минималну предност.

• 22:13

55' - ГОЛ! Искупио се Модрић, Хрватска води 1:0!

Ипак се искупио Модрић за промашени пенал - Донарума је одбранио ударац Будимира, али је фудбалер Реала на правом месту и доноси предност "коцкастима"!

• 22:12

54' - Донарума брани Модрићу!

Лука Модрић је преузео одговорност, али је шутирао по земљи и голман Донарума брани његов ударац!

• 22:11

53' - Пенал за Хрватску!

Погодила је лопта у руку резервисту Фратесија, а судија Макели, после гледања снимка, показује на 11 метара!