Делегација Министарства унутрашњих послова Републике Српске, предвођена министром Жељком Будимиром и директором полиције Синишом Кострешевићем, борави у службеној посети Главној управи Министарства унутрашњих послова Руске Федерације за Град Москву.
Будимир и начелник управе Олег Баранов су потписали Меморандум о сарадњи, преноси РТРС.
Први Меморандум потписан је 2015. године, а новим су додатно конкретизовани облици сарадње.