Још један братски дуел у Русији - Зенит бољи од Војводине

Фудбалери Војводине поражени су од Зенита резултатом 4:1 (3:1) у пријатељском мечу одиграном у Санкт Петербургу
Још један братски дуел у Русији - Зенит бољи од Војводине© FK Zenit

Два гола за домаћи тим постигао је Александар Соболев у 10. и 39. минуту, а по једном у стрелце уписали су се Густаво Мантуан у 45+1. и Лусијано Гонду у 48. минуту.

Једини гол за Војводину постигао је Ђорђе Црномарковић у 25. минуту.

Нови тренер Војводине Ненад Лалатовић одлучио је да заигра у нешто другачијој формацији, у одсуству Сеида Кораћа и Колинса Сиченџеа, у последњој линији играо је Медојевић, уз Бутеана и Црномарковића, док су бочне позиције заузели Лазар Николић и Лукас Барос.

Зенит је повео у 10. минуту поготком Соболева. Војводина је изједначила у 25. минуту преко Црномарковића.

Домаћи фудбалери су до краја првог полувремена постигли још два гола преко Соболева у 39. и Мантуана у првом минуту надокнаде првог полувремена.

Коначан резултат поставио је Лусијано Гонду у 48. минуту.

Фудбалери Војводине се у недељу враћају у Нови Сад.