Јувентус и осми пут славио без примљеног гола, Костић солидан, Влаховић ван протокола

Фудбалери Јувентуса победили су на свом терену екипу Удинезеа резултатом 1:0 у мечу 17. кола италијанске Серије А

"Стара дама" је очигледно пронашла победничку формулу, пошто је дошла до осмог везаног тријумфа у домаћем првенству.

Једини гол на утакмици постигао је капитен Јувентуса Данило у 86. минуту на асистенцију Федерика Кјезе.

Тим из Торина може да се похвали и да је остварио осам узастопних победа у Серији А и то без примљеног гола.

Српски репрезентативац Филип Костић био је у стартној постави Јувентуса, а замењен је у 80. минуту.

Душан Влаховић није играо због повреде.

Потенцијални српски репрезентативац Лазар Самарџић играо је за Удинезе од 70. минута.

Јувентус је тренутно други на табели Серије А са 37 бодова, док је Удинезе осми са 25.

Торински клуб ће у наредном колу гостовати Наполију, док ће Удинезе дочекати Болоњу.

Фјорентина је раније победила Сасуоло 2:1.