Партизан сезону завшио победом, Дијабате и Мениг срушили Вождовац

Фудабалери Партизана савладали су екипу Вождовца са 2:1 у мечу 37. кола Суперлиге Србије

Црно-бели сезону завршавају победом, до које су дошли головима Дијабатеа и Менига у првом полувремену.

У размаку од 10. минута, Партизанови странци направили су разлику и превагу на мечу.

Прво је у 25. Дијабате погодио одличним ударцем са десне стране, да би у 35. Мениг  крунисао сјајну акцију и размену додавања на противничкој половини.

Вождовац је успео да завршницу меча учини занимљивом, пошто је у 79. минуту смањио на 2:1.

Теодоровић је лукаво надмудрио одбрану Партизана и голмана домаћих, те прецизним ударцем послао лопту у мрежу.

Ипак, црно-бели су одбранили предност до краја и уписали победу.

Партизан сезону у домаћем првенству завршава на четвртом месту на табели, са 71 освојеним бодом, што је три мање од другопласираног ТСЦ-а, а бод мање од Чукаричког који је трећи.

Вождовац са 46 бодова, заузима и сезону завршава на седмом месту на табели.