Звезда славила у првом припремном мечу против селекције Ужица

Фудбалери Црвене звезде победили су у првој контролној утакмици на овим летњим припремама селекцију Ужица резултатом 3:1
Звезда славила у првом припремном мечу против селекције Ужица© FK Crvena zvezda

Овај меч је послужио као идеална прилика да нови шеф стручног штаба београдског клуба Барак Бахар испроба све играче.

САСТАВИ:

Црвена звезда: Глазер, Родић, Драговић, Милуновић, Виго, Kанга, Стаменић, Kатаи, Митровић, Мијатовић

Ужице: Тасић, Миловановић, Радојевић, Иванић, Kрстовић, Рашковић, Петровић, Н. Лазовић, Ивановић, Ђурић

Звезда је повела у 19. минуту када је Канга пронашао Вига, а он лопту проследио Стефану Митровићу који асистира Јовану Мијатовићу за 1:0.

Играо се 32. минут када су домаћини успели да изједначе. Свему је претходио кикс Немање Милуновића, који је знао да искористи Никола Лазовић и поравна резултат.

Три минута пре краја првог полувремена Катаи постиже гол и Звезда са резултатом 2:1 одлази на одмор.

У наставку утакмице наставља се доминација гостујуће екипе.

Црвено-бели су повисили вођство у 62. минуту када је Марко Гобељић после гужве у шеснаестерцу закуцао лопту главом за 3:1.

Следећу прилику за гол Звезда је имала у 74. минуту када је Пруцев додао лопту Шљивићу, који није успео да реализује шансу, тако да до промене резултата није дошло.