Омладинци Партизана поражени од Шерифа у Молдавији

Омладинци Партизана поражени су од Шерифа у Молдавији резултатом 2:0 (2:0), у првом мечу другог кола фудбалске УЕФА Лиге младих

Домаћин је у Тираспољу повео већ у 8. минуту, кад Дан-Анђело Боцан матирао голмана Партизана Вању Радулашког.

У 15. минуту је већ било 2:0, стрелац је био Артјом Дијинари после асистенције Николаја Ковалског.

Тако је моладвски тим имао потпуну контролу над резултатом, након тек 15 минута меча.

Иако су до краја сусрета изабраници Ненада Стојаковића били бољи у свим сегментима игре, нису успели да крунишу иницијативу и искористе неколико повољних шанси.

У Београду ће морати да јуре минус од два гола и то без Јанка Јевремовића, који је добио директан црвени картон у седмом минуту надокнаде.

Реванш меч ће бити одигран 29. новембра на стадиону Партизана.

Победник двомеча ће се пласирати у бараж за пласман у осмину финала, у ком ће играти против неке од друголасираних екипа из групне фазе.