Јовић је херој Милана, Србин голом у 90. минуту извукао бод свом тиму

Српски нападач Лука Јовић, постигао је погодак у ремију Салернитане и Милана 2:2 у мечу 17. кола Серије А
Јовић је херој Милана, Србин голом у 90. минуту извукао бод свом тимуGetty © Francesco Pecoraro

Да се Лука Јовић вратио у препознатљиву форму, говори податак о новом голу у дресу "росонера".

Србин је у 90. минуту постигао погодак који је његовом тиму донео бод на гостовању у Салерну.

Голом Томорија, Милан је повео у седмом минуту меча.

Фацио је у 42. минуту постигао погодак за изједначење, те се са 1:1 отишло на паузу за полувреме.

Играо се 63. минут када је Кандрева погодио за преокрет и вођство Салернитане.

Таман када је деловало да ће домаћи тим успети да оствари изненађујући тријумф, Лука Јовић је имао другачије мишљење.

Након центаршута са десне стране, Жиру је одложио главом лопту до српског нападача, који из волеја матира голмана Салернитане и поставља коначних 2:2.

Био је то трећи гол Јовића у последња четири сусрета у италијанском првенству.

У осталим мечевима у 18. колу Серије А, Фјорентина је на гостовању савладала Монцу са 1:0, Лацио је са 0:2 био бољи од Емполија, док је Ђенова са 2:1 тријумфовала над Сасуолом.