Јовић пунио колоне у поразу Мајамија - и Алкараз стигао да гледа Стефа Карија

Кошаркаши Мајамија доживели су пораз на свом паркету од Голден Стејта, пошто су Вориорси славили убедљиво - 113:92
Autor: YouTube / FreeDawkins

Екипа Ерика Сполстре носила се са тимом из Калифорније само током првог полувремена, а солидну партију забележио је и Никола Јовић.

Репрезентативац Србије је у дресу Мајамија допринео са 11 поена, шест скокова и четири асистенције за 30 минута проведених на паркету.

Бам Адебајо је био најбољи у пораженом тиму са 24 поена, али није тим са Флориде могао против Клеја Томпсона и његових 28 поена, као ни расположених Џонатана Куминге (18 поена), Ендрјуа Вигинса и Стефа Карија (по 17 поена).

Мајами после овог пораза има скор 39-33 и нешто мање шансе да се домогне шесте позиције и директног пласмана у плеј-оф, док им је плеј-ин загарантован.

Вориорси, са друге стране, овом победом су стигли испред Хјустона на 10. месту Запада, последњег места које води у доигравање. Иначе, овом мечу присуствовао је и Карлос Алкараз, шпански тенисер који је претходно током вечери успео да стигне до победе на мастерсу у Мајамију.