Црвено-бели спречили изненађење у последњим минутима - Звезда тешком муком до победе

Кошаркаши Црвене звезде савладали су у "Београдској арени" Студентски центар у првом мечу четвртфинала АБА лиге - 83:81

Мало је недостајало да четвртфинална серија плеј-офа започне сензацијом, али је Црвена звезда у завршници меча успела да дође до преокрета и победе против Студентског центра.

Храбро су гости ушли у меч, па су прву четвртину добили резултатом 21:15.

Није се друга деоница много разликовала, пошто је и она припала гостима, који су на полувреме отишли са двоцифреном предношћу - 40:30.

Очекивао се одговор црвено-белих у наставку, али је он изостао све до последње четвртине.

Студентски центар је са 15 поена предности ушао у четврту деоницу, у којој је Звезда заиграла како се очекивало, па је дошла до преокрета и тријумфа.

Милош Теодосић је одиграо сјајан меч - постигао је 17 поена, уз осам асистенција и два скока.

Лука Митровић га је пратио са 14 поена, а Недовић и Давидовац су убацили по 13.

У пораженом тимунајефикасниј је био Томислав Ивишић са 14 поена.