Седми гол Јовељића у сезони, Галакси ремизирао са Минесотом

Фудбалери Минесоте јунајтед и Лос Анђелес галаксија одиграли су без победника, 2:2 у мечу МЛС лиге, а стрелац за тим из "града анђела" био је Дејан Јовељић

Минесота јунајтед се налази на другом месту на табели плеј-офа Западне конференције МЛС лиге са 21 бодом, колико има и петопласирани Галакси.

Голове за екипу из Минесоте постигли су Бонгокуле Хлонгване у 30. и Кервин Аријага у 80. минуту
За тим из Лос Анђелеса погађали су српски фудбалер Дејан Јовељић у 61. и Дијего Фагундез у 68. минуту.

Јовељић је у игру ушао у 59. минуту и после само два минута на терену, првим контактом са лоптом, успео је да се упише у листу стрелаца.

Српски нападач налази се на седмом месту на листи стрелаца МЛС лиге са седам голова.

Фудбалери Минесоте јунајтед ће у наредном колу МЛС лиге дочекати Портланд, док ће ЛА Галакси гостовати у Шарлоту.