Руски тренер на клупи суботичког Спартака Александар Кержаков, изјавио је након пораза од Партизана, да је његов тим одлично изгледао, све до првог примљеног гола
Кержаков после Партизана: Нисмо искористили шансе, били смо одлични до примљеног гола© Printscreen/ArenaSportTV

Спартак је успео добрано да намучи екипу Партизана, која је ипак успела да слави головима у другом полувремену.

Црно-бели су сломили отпор ривала у 70. минуту, а на крају славили са 3:0.

"Да смо искористили шансе при резултату 0:0, утакмица би отишла у другом смеру. У овако изједначеној игри, једна шанса одлучује и ко постигне први гол, он побеђује", рекао је руски стручњак након меча.

Кержаков је додао да је задовољан како је његов тим изгледао већим делом меча.

"Тактички смо били добро припремљени, не само прво полувреме, већ и велики део другог, све до примљеног гола. Имали смо све у својим рукама, нажалост смо поражени", закључио је Кержаков.

Спартак након 11 одиграних утакмица има 15 бодова, на основу чега заузима осмо место на табели Суперлиге Србије.

Тим из Суботице има један бод заостатка за четвртим местом и екипом Чукаричког која га заузима.

Занимљиво је да уз Црвену звезду и крагујевачки Раднички, Спартак не зна за реми ове сезоне.

Тим који са клупе предводи Александар Кержаков, остварио је пет победа и шест пораза.

Три од поменутих пет победа дошло је у последњих пет мечева.