Костић асистент у победи Јувентуса, Илић стрелац за Торино

Српски фудбалер Филип Костић, био је асистент у победи Јувентуса над Каљаријем од 2:1, у мечу 12. кола Серије А
Костић асистент у победи Јувентуса, Илић стрелац за ТориноGetty © Valerio Pennicino

Иако има велике проблеме ван терена, екипа Јувентуса наставља да доминира у италијанском шампионату.

"Стара дама" је дошла до девете победе у Серији А, пете везане.

Филип Костић био је један од главних актера победе над Каљаријем, пошто је био асистент у 60. минуту.

Стрелац за вођство Јувентуса био је Бремер, да би десет минута касније Ругани постигао нови гол за домаћи тим.

Успели су фудбалери Каљарија у 75. минуту да постигну погодак и учине завршницу занимљивом.

Досена је био стрелац, али било је то све од гостујуће екипе.

Јуве је избио на прво место на табели са 29 бодова, што је један више од другопласираног Интера, који има меч мање.

Екипа Каљарија остала је на девет бодова и 17. месту на табели.

Монца и Торино су одиграли нерешено - 1:1.

Гости су повели голом Ивана Илића у 55. минуту, а бод домаћину је донео Колпани, десет минута касније.

Монца је девета са 17 бодова, док Торино има бод мање и налази се на 11. месту.