Звезда изгубила од Лудогореца - први пораз на припремама у Анталији

Екипа Милоша Милојевића имала је заостатак од три гола на полувремену, али су успели да ублаже пораз
Звезда изгубила од Лудогореца - први пораз на припремама у Анталији© Facebook / screenshot / FK Crvena zvezda

Фудбалери Црвене звезде поражени су у среду увече од Лудогореца резултатом 3:2 (3:0) у пријатељском мечу у турској Анталији.

Стрелци за црвено-беле били су Мирко Иванић у 75. и Алекс Виго у 90. минуту. Два гола за Лудогорец постигао је Игор Тиаго у 9. и 36. минуту, а једном се у стрелце уписао Бернард Текпетеј у 34.

Ово је био први пораз Црвене звезде на припремама у Турској. Екипа Милоша Милојевића није успела да изађе на крај са бугарском екипом, која је од старта приказала бољу игру. Црвено-бели су до сада победили Лехију Гдањск (3:1), Нефчи (1:0), Копар (1:0) и Динамо Тбилиси (3:2).

Црвена звезда ће последњи припремни меч у Турској одиграти у петак против Аустрије Лустенау, након чега ће се вратити у Београд за завршне припреме пред наставак сезоне у Суперлиги Србије.