Рапсодија Јунајтеда, Рашфорд поново расположен

Фудбалери Манчестер јунајтеда савладали су на свом терену екипу Лестера са 3:0 у мечу 24. кола Премијер лиге
Рапсодија Јунајтеда, Рашфорд поново расположенGetty © Richard Heathcote

Настављају "црвени ђаволи" са одличним партијама у свих такмичењима, а нову победу у Премијер лиги уписали су над екипом Лестера.

Поново је Маркус Рашфорд био "прва виолина" тима из Манчестера, овога пута са два гола.

У 25. минуту је енглески фудбалер донео предност Јунајтеду на "Олд Трафорду" и са вођством од 1:0 се отишло на паузу за полувреме.

У другом делу утакмице, домаћи су у размаку од пет минута постигли два  гола и решили питање победника.

Прво је у 56. минуту Рашфорд други пут на мечу погодио за 2:0, да би коначан резултат у 61. минуту поставио Санчо.

До краја меча ређале су се прилике пред голом "лисица", али се резултат није мењао.

Јунајтед је победом искористио кикс градског ривала, екипе Манчестер ситија, која је у 24. колу ремизирала са Нотингем форестом.

Чета Ерика тен Хага тако је пришла на само три бода заостатка за "грађанима" и другој позицији на табели Премијер лиге.