Интер са шест голова искористио киксеве Роме и Милана

Фудбалери Интера савладали су екипу Вероне у гостима са 6:0, док је Лацио био бољи од Сасуола у Риму са 2:0, у мечевима 33. кола Серије А
Интер са шест голова искористио киксеве Роме и МиланаGetty © Alessandro Sabattini

Више него узбудљиво и неизвесно је у самој завршници сезоне у италијанском фудбалском првенству.

Интер је демонстрирао силу на гостовању код Вероне, савладавши је са 6:0.

По два гола постигли су Лаутаро и Џеко, једном је стрелац био Чалханоглу, док је први гол на мечу аутогол Гаича.

"Нероазури" су победом, искористили киксеве које су остварили Милан и Рома.

Милан је ремизирао са Кремонесеом резултатом 1:1, док је истим резултатом завршен меч Роме и Монце.

"Росонери" су до бода успели да дођу у трећем минуту надокнаде, када је Месијас погодио за 1:1, претходно је Окереке у 77. минуту донео Кремонезеу вођство.

Монца и Рома одиграли су нерешено након голова у првом полувремену.

Ел Шарави је у 24. минуту донео гостима из Рима предност, коју је 15 минута касније неутрализовао Калдирола.

Врх табеле Серије А каже да након 33 утакмице Наполи има 79 бодова и већ у наредном колу имају шансу да математички обезбеде титулу.

Лацио, који је славио над Сасуолом са 2:0, головима Андерсона и Башића, заузима друго место са 64 бодова.

Јувентус је трећи са бодом мање, следи Интер са 60 бодова, петопласирана је Аталанта са 58, исто колико имају шестопласирани Милан и Рома која је седма.