Чукарички и ТСЦ победама против Војводине и Радничког наставили борбу за ЛШ

Фудбалери Чукаричког савладали су вечерас Војводину 1:0 (1:0) у утакмици четвртог кола плеј-офа Суперлиге Србије
Чукарички и ТСЦ победама против Војводине и Радничког наставили борбу за ЛШ© FK Čukarički

Једини гол постигао је Марко Доцић у 30. минуту из пенала и нанео први пораз Новосађанима после пола године и 21 званичне утакмице.

Екипа са Бановог брда остала је на трећем месту и борби за квалификације за Лигу шампиона са 68 бодова, колико има и другопласирани ТСЦ, који је раније савладао Раднички у Kрагујевцу 4:1 (2:1).

Стрелци за екипу из Бачке Тополе били су Ифет Ђаковац у 20. из пенала, Јосип Ћалушић у 43, Немања Петровић у 60. и Петар Ратков у 85. минуту, док је стрелац за Kрагујевчане био Лука Милуновић у 27. минуту.