Раднички у Нишу бољи од Јавора, Спартак победио Младост из Лучана

Фудбалери Радничког из Ниша победили су на домаћем терену екипу Јавора са 3:2 (2:1) у утакмици петог кола плеј-аута Суперлиге Србије
Раднички у Нишу бољи од Јавора, Спартак победио Младост из Лучана© FK Radnicki Nis

Голове за победнички тим постигли су Александар Пејовић у 17. минуту, Немања Белаковић у 28. минуту и Миљан Шкрбић у 72. минуту.
Прецизни су за Јавор били Норман Kембл у 24. минуту и Лука Гојковић у 53. минуту.

Фудбалери Спартака из Суботице савладали су Младост из Лучана са 2:0 (0:0).

Голове за домаћу екипу постигли су Срђан Хрстић у 60. минуту и Јанко Тумбашевић у 87. минуту.
Екипе Радника и Младости ГАТ ремизирали су у Сурдулици 1:1 (0:0).

Петар Kунић је у 49. минуту постигао гол за вођство домаћег тима, док је Немања Милић у 65. минуту донео изједначење екипи из Новог Сада.

Фудбалери Kолубаре и Напретка одиграли су у недељу у Лазаревцу без победника, 2:2 (1:1) у првом мечу 35. кола Суперлиге Србије.

Табела: Напредак 38 бодова, Kолубара 38, Раднички Ниш 35, Спартак Суботица 35, Јавор 34, Младост Лучани 32, Радник 31, Младост ГАТ 29.