Српска веза донела бодове Торину, Влаховић није искористио пенал за Јуве

Фудбалери Торина победили су на свом терену екипу Ђенове резултатом 1:0 у мечу трећег кола Серије А
Српска веза донела бодове Торину, Влаховић није искористио пенал за ЈувеGetty © Valerio Pennicino

Торино су до победе водили српски играчи - Вања Милинковић-Савић је сачувао мрежу, Иван Илић асисирао, а Немања Радоњић постигао гол.

Дуго су мировале мреже у Торину, а све се променило у завршници меча.

Радоњић је ушао у игру у 64. минуту, а Илић 11 минута касније.

Играо се четврти минут судијске надокнаде, када је Илић послао добру лопту до Радоњића, а овај кренуо у соло продор који је завршио страховитим ударцем.

Торино је тренутно 11. на табели са четири бода, а у наредном колу гостоваће екипи Салернитане. Ђенова је 14. месту са три бода, а у наредном колу дочекаће Наполи.

Интер је на свом терену победио Фјорентину са 4:0.

Голове за милански клуб постигли су Маркус Тирам у 23, Лаутаро Мартинес у 53. и 73. минуту и Хакан Чалханоглу са пенала у 58. минуту.

Интер је први на табели са девет бодова, док је Фјорентина осма са четири.

Интер ће у наредном колу играти са Миланом, док ће Фјорентина дочекати Аталанту.

Леће је на свом терену победио Салернитану са 2:0, док је истим резултатом Јувентус у гостима савладао Емполи.

Данило је у 24. минуту донео предност "старој дами", која је имала у 39. минуту савршену прилику да увећа предност.

Душан Влаховић је шутирао са беле тачке, али је голман домаћих одбранио ударац српског репрезентативца.

Коначан резултат поставио је Кјеза у 82. минуту меча.