Арсенал и Јунајтед се обрукали, Реал, Интер и Бајерн славили уз доста муке

Фудбалери Ланса савладали су Арсенал са 2:1, док је Галатасрај био бољи од Манчестер јунајтеда са 3:2 у мечевима другог кола групне фазе Лиге шампиона
Арсенал и Јунајтед се обрукали, Реал, Интер и Бајерн славили уз доста мукеGetty © Michael Regan

Веома узбудљиво било је на преосталих шест мечева одиграних у уторак у групној фази елитног европског такмичења.

Енглеске екипе Арсенала и Манчестер јунајтеда, доживеле су неочекиване поразе.

Арсенал је пао у Француској, од екипе Ланса и то након преокета.

Голом Жезуса, "тобџије" су повеле у 14. минуту.

Домаћи су у 25. преко Томасона дошли до изједначења, да би у 69. Вахи донео победу француском тиму.

Турски Галатасарај је успео да слави на "Олд Трафорду", у утакмици препуној преокрета и узбуђења.

У 17. минуту је Хојлунд постигао погодак за енглески тим, да би у 25. Заха изједначио за Галату.

На нови гол чекало се до 67. минута, када је поново Хојлунд затресао мрежу гостију.

Уследио је преокрет тима из Истанбула.

У 71. минуту је Актуркоглу погодио за 2:2, а онда је уследио прави "хаос".

Каземиро је добио други жути, односно црвени картон у 78. минуту, а гости су имали пенал, који у гол није претворио Икарди.

Некадашњи нападач Интера и ПСЖ-а је ипак успео да буде херој своје екипе, пошто је у 81. минуту поставио коначних 2:3.

Узбудљиво је било и у преосталим мечевима.

Бајерн је након преокрета савладао Копенхаген у гостима са 2:1, Реал Мадрид је са 3:2 био бољи од Наполија у Италији, док је Интер као домаћин савладао Бенфику са 1:0.