Гарначове "маказице" су гол сезоне!

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су у гостима Евертон са 3:0, али се прича само о првом голу "ђавола"
Гарначове "маказице" су гол сезоне!Getty © Shaun Botterill

Манчестер јунајтед је у гостима савладао Евертон на "Гудисон парку" 3:0, а први гол на мечу ће, сасвим сигурно, бити у ужем избору за гол сезоне!

Спектакуларан погодак "маказицама" постигао је Хуан Гарначо у трећем минуту, и подсетио на онај који је постигао Вејн Руни у мечу са Ситијем, 2011. године.

Потом су погађали Маркус Рашфорд у 56. из пенала и Ентони Марсијал у 75. минуту.

Јунајтед је шести на табели са 24 бода, док је Евертон након "одузимања 10 бодова" претпоследњи са четири бода.

Тотенхем је страховито отворио сезону у Премијер лиги, али у последње време ређа неуспехе.

"Певци" су претрпели трећи везани пораз, пошто је од њих, после преокрета, била боља Астон Вила.

Тотенхем је повео у 22. минуту преко Ло Селса.

Вила је одмах узвратила, али је гол Олија Воткинса поништен због офсајда.

Тотенхем је још једном затресао мрежу гостију, али је сада Сон био у недозвољеној позицији.

Драма у првом делу игре достигла је врхунац у седмом минуту надокнаде, када је Пау Торес затресао мрежу.

ВАР је и овај гол проверавао, али је само потврдио изједначење.

Сону је други гол поништен у 59. минуту, а онда је Воткинс, ипак, дошао до гола у 61. минуту, којим је обезбедио бодове екипи из Бирмингема.

Можда се то не би догодило да Сону није поништен и трећи гол, у 85. минуту меча.

Астон Вила је тренутно на четвртом месту на табели Премијер лиге са 28 бодова.

Тотенхем је после трећег узастопног пораза у Премијер лиги пао на пето место на табели са 26 бодова.