"Вукови" докусурили осакаћени Тотенхем у судијској надокнади

Фудбалери Вулверхемптона победили су Тотенхем са 2:1 у лудој завршници меча 12. кола Премијер лиге
"Вукови" докусурили осакаћени Тотенхем у судијској надокнадиGetty © Shaun Botterill

После првог пораза у сезони, од Челсија (у којем су играли са два играча мање), фудбалери Тотенхема су уписали и други.

Вулверхемптон је освојио бодове против "певаца", иако је губио од трећег минута, све до самог краја.

Бренан Џонсон је донео гостима предност већ на старту, након чега су Вулвси преузели иницијативу и притискали док се није исплатило.

У првом минуту судијске надокнаде, Пабло Сарабија је лепо прихватио лопту и донео изједначење домаћину.

А у седмом минуту надокнаде, Лемина је одлично реаговао на додавање Сарабије, и сместио лопту у мрежу за велику победу "вукова".

Тотенхем је други са 26 бодова, док су Вулвси на 12. месту са 15.