Борнмут са три гола на "Олд Трафорду", вратио Јунајтед у реалност

Фудбалери Борнмута савладали су у Манчестеру екипу Јунајтеда са 3:0 у мечу 16. кола Премијер лиге
Борнмут са три гола на "Олд Трафорду", вратио Јунајтед у реалностGetty © Clive Brunskill

Иако су његови чланови покупили сва индивидуална признања месеца у Премијер лиги, а потом и обезбедили победу у дербију над Челсијем, Манчестер јунајтед доживео је бруку на домаћем терену.

Фудбалери Борнмута су очитали лекцију "црвеним ђаволима" у Манчестеру, победивши их 3:0 на "Олд Трафорду".

Већ у петом минуту је Соланке донео предност гостима, који су је однели на полувреме.

Билинг је у 68. минуту повисио на 2:0, а коначан резултат постављен је у 73. минуту, када је Сенеси матирао Онану за 3:0.

Тим Ерика тен Хага дошао је до седмог пораза у 16 одиграних утакмица у Премијер лиги ове сезоне, па са 27 бодова заузима шесто место на табели.

Борнмут је уписао пету победу, 19. бод и налази се на 13. месту.