"Мурињовски" бод Роме и Фјорентине - Рома завршила меч са деветорицом

Фудбалери Роме и Фјорентине одиграли су у Риму без победника, 1:1 у мечу 15. кола италијанске Серије А
"Мурињовски" бод Роме и Фјорентине - Рома завршила меч са деветорицомGetty © Paolo Bruno

Рома је повела у петом минуту голом Ромелуа Лукакуа, а гостима је бод донео Лукас Мартинез Кварта у 66. минуту.

Клуб из Рима је меч завршио са деветорицом на терену.

Прво је Никола Залевски добио други жути картон у 64. минуту, а потом је директан црвени картон добио Ромелу Лукаку у 87. минуту, после катастрофалног уклизавања.

Фудбалери Роме су тренутно на четвртом месту на табели Серије А са 25 бодова, а клуб из Рима ће у наредном колу гостовати Болоњи.

Фјорентина је седма на табели са 24 бодова, а клуб из Фиренце ће у наредном колу Серије А на свом терену дочекати Верону.

Раније данас одиграна су три меча 15. кола Серије А, а постигнути су следећи резултати: Фрозиноне - Торино 0:0, Монца - Ђенова 1:0 и Салернитана - Болоња 1:2.