Фудбалери Ливерпула савладали су са 3:1 екипу Барнлија, у мечу 24. кола Премијер лиге
Ливерпул на прави начин заборавио пораз од Арсенала, Тотенхем у надокнади до три бодаGetty © Justin Setterfield

Изабраници Јиргена Клопа су тако на прави начин заборавили пораз од Арсенала у прошлом колу.

Све до 31. минута се резултат није мењао, а онда је уследио гол домаћина.

Жота је био стрелац за вођство Ливерпула, али "црвени" нису успели на полувреме да однесу ту предност.

О'Шеј је у 45. постигао погодак за изједначење.

Ипак, са два гола у другом делу меча, Ливерпул је решио питање победника.

Играо се 52. минут када је Дијаз вратио предност свом тиму, а Нуњез је у 79. минуту поставио коначних 3:1.

Клопова екипа се тако вратила на прво место на табели, барем на кратко, пошто има два бода више од Ситија, уз меч више.

"Грађани" су раније били бољи од Евертона са 2:0.

Један од најузбудљивијих мечева овог кола Премијер лиге, одигран је у Лондону.

Тотенхем је голом у последњим моментима меча, успео да савлада Брајтон са 2:1.

"Петлови" су до тријумфа морали да дођу након преокрета, пошто је у 16. минуту Грос донео предност гостима.

Сар је у 61. изједначио на 1:1, да би победоносни гол постигао Џонсон, у 96. минуту сусрета.