Хoланд је незаустављив - нови хет-трик Норвежанина

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Вулверхемптона резултатом 3:0 у мечу 21. кола Премијер лиге
Хoланд је незаустављив - нови хет-трик НорвежанинаGetty © Naomi Baker

Сва три гола за Манчестер сити постигао је норвешки нападач Ерлинг Хoланд, који се уписао у стрелце у 40. минуту, потом десет минута касније био прецизан са беле тачке, да би поставио коначан резултат у 54. минуту.

Ово је био четврти хет-трик норвешког нападача у Премијер лиги, а он је први стрелац у шампионату ове сезоне са 25 голова.

Манчестер сити је тренутно други на табели Премијер лиге са 45 бодова, док првопласирани Арсенал има два поена више, али и два меча мање.

Вулверхемптон је 17. са 17 бодова.

Манчестер сити ће у наредном колу гостовати Тотенхему, док ће Вулверхемптон на свом терену дочекати Ливерпул.

Лидс и Брентфорд су раније данас играли без голова, док ће се у дербију кола састати Арсенал и Манчестер јунајтед.