Фудбалери Арсенала савладали су Манчестер јунајтед са 3:2 у дербију 21. кола Премијер лиге
Спектакуларан дерби у Лондону - Арсенал срушио Јунајтед и увећао предност на табелиGetty © Shaun Botterill

"Тобџије" су хит у Премијер лиги! Арсенал не посустаје у шампионској трци, пошто је у спектакуларном мечу победио великог ривала - Манчестер јунајтед.

"Ђаволи" су дошли до предности у 17. минуту, голом Маркуса Рашфорда.

Нападач Јунајтеда је, после дриблинга, опалио по лопти са дистанце и погодио сам угао гола.

Седам минута је трајала предност гостију, пошто је изједначење донео Нкетија, главом после центаршута.

Арсенал је до преокрета дошао у 53. минуту, преко Букаја Саке, али је Лисандро Мартинез изједначио шест минута касније.

Гол одлуке је пао у последњем минуту меча, када је Нкетија спровео лопту у мрежу и матирао Де Хеу.

Арсенал је уписао важне бодове у шампионској трци, сада има 50 бодова (пет више од Ситија и меч мање).

"Грађани" су савладали Вулверхемтон захваљујући невероватном Ерлингу Холанду.