Лаутаро преокренуо и спасио Интер против најгорег тима у Серији А

Аргентински нападач био је кључан у тријумфу "неразура", уочи тешких мечева против Аталанте и Милана
Лаутаро преокренуо и спасио Интер против најгорег тима у Серији АGetty © Marco M. Mantovani / Stringer

Фудбалери Интера савладали су Кремонезе на гостовању у оквиру 20. кола Серије А, али уз доста проблема и тек након што су успели да преокрену - 1:2.

Вођени Лаутаром Мартинезом, "неразури" су успели да упишу 13. победу у сезони и макар мало се приближе првопласираном Наполију.

Ствари нису добро почеле по милански тим, пошто их је Кремонезе изненадио одличним стартом утакмице. Давид Окереке је донео предност најгорем тиму Серије А већ у 11. минуту, што је натерало Интер да се "добро озноји".

До изједначења су стигли преко Мартинеза у 21. минуту, да би аргентински нападач други гол на утакмици постигао у 65. минуту. Био је то и победоносни гол за "неразуре" који сада имају 40 бодова, 10 мање од Наполија, уз одиграну утакмицу више.

Интер наредне седмице очекује "паклен" распоред - прво ће у Купу Италије у уторак играти против Аталанте, док ће у недељу играти "Дерби дела Мадонина" против градског ривала, Милана.