Дуљај: Веома важна три бода, али мора много боље

Тренер фудбалера Партизана, Игор Дуљај, задовољан је победом црно-белих против Новог Пазара (2:0), али је оценио да игра мора да буде много боља

Фудбалери Партизана савладали су Нови Пазар са 2:0 у утакмици четвртог кола плеј-офа Суперлиге Србије.

Предност црно-белима донео је Златан Шеховић већ у другом минуту, а победу је потврдио Рикардо Гомеш у 82. минуту.

"Брзо смо постигли гол, али смо после ушли опуштено, што ми се није свидело и играчима сам рекао на полувремену уколико тако наставе можемо да имамо проблем, па смо у наставку додали гас", изјавио је Дуљај.

Он је додао да, упркос томе што више пласман у квалификације за Лигу шампиона није у њиховим рукама, екипа ће играти до краја и борити се док постоји шанса.

"На нама је да играмо и да покушамо да добијемо све утакмице до краја, па шта буде", истакао је Дуљај и додао да види "слику игре коју жели" и да има још доста простора за напредак.

Партизан је три кола пре краја четврти на табели са 64 бода, четири мање од ТСЦ-а и Чукаричког.