Историјски преокрет ИМТ-а у Новом Пазару за први тријумф у Суперлиги

Фудбалери ИМТ-а савладали су као гости Нови Пазар 4:3 (1:2) у последњој утакмици трећег кола Суперлиге

До првог тријумфа у елитном такмичењу, ИМТ је дошао невероватним преокретом у надокнади.

Нови Пазар је повео голом Рашака Адешине у трећем минуту, изједначио је Милош Луковић пет минута касније, да би нову предност домаћину донео Митар Ергелаш у 34. минуту.

Луковић је још једним поготком у 81. минуту изједначио, да би Урош Лазић у 85. минуту погодио за предност Пазараца 3:2.

Међутим, Никола Глишић је затресао мрежу у другом минуту надокнаде, да би Виктор Живојиновић, два минута касније, поставио коначан резултат.

После три одиграна кола, ИМТ је на осмом месту са четири бода, док је Нови Пазар 11. са три.