Бајерн "седмицом" демолирао Бохум - Машовић гледао Кејнов хет-трик

Шампион Немачке је показао сав квалитет на "Алијанц арени"
Бајерн "седмицом" демолирао Бохум - Машовић гледао Кејнов хет-трикGetty © Alexander Hassenstein / Staff

Фудбалери Бајерна уписали су убедљиву победу против Бохума, пошто су их у петом колу Бундеслиге савладали 7:0.

Најбољи појединац на мечу био је Хари Кејн. Енглески голгетер је постигао хет-трик, а уз то је имао и две асистенције за своје саиграче.

Бајерн је повео већ у 4. минуту преко Шупо Мотанга, а после првог гола Кејна, до полувремена су се у стрелце уписали и Матијс де Лихт и Лирој Сане. Кејн је додао два поготка у другом полувремену, а стрелац је био и Матис Тел.

Свих 90 минута у редовима Бохума одиграо је Ерхан Машовић, али репрезентативац Србије у одбрани гостујућег тима није одиграо меч за памћење.