Ремији у Премијер лиги, Ливерпул и Њукасл испустили победе

Недељне утакмице осмог кола Премијер лиге донеле су чак три ремија. Ливерпул и Њукасл упркос вођству, нису успели да остваре победе
Ремији у Премијер лиги, Ливерпул и Њукасл испустили победеGetty © Steve Bardens

Тим Јиргена Клопа тако други меч заредом није успео да дође до три бода.

"Црвени" су од 20. минута били у заостатку, пошто је Брајтон стигао до вођства.

Гол за домаћина постигао је Адингра.

У самој завршници првог дела, Ливерпул је успео да постигне два гола и направи преокрет.

Оба гола постигао је Салах, први у 40. минуту на асистенцију Нуњеза, а други са беле тачке.

Како је Ливерпул доста пута ове сезоне управо након преокрета стизао до победа и то често резултатом 3:1, деловало је да ће то бити случај и на овом мечу.

То мишљење није делила екипа Брајтона, која је у 78. минуту изједначила.

Марш је асистирао Данку, који је поставио коначних 2:2.

Исти резултат и епилог имао је меч Вест Хема и Њукасла.

Тим из Лондона повео је у осмом минуту преко Соучека и Вест Хем је отишао на паузу за полувреме са предношћу.

Њукасл је са два брза гола у наставку стигао до преокрета.

Исак је са два гола, првим у 57, а другим у 62. минуту, донео Њукаслу вођство.

Вест Хем је до гола и бода стигао у 89. минуту, када је Кудуш погодио за 2:2.

Трећи недељни реми у Премијер лиги дело је Вулверхемптона и Астон Виле, који су одиграли 1:1.

Домаћин је повео у 53. минуту преко Хванга, да би само два минута касније Торес изједначио.