Живковић срушио Олимпијакос у Пиреју

Фудбалери ПАОК-а победили су у Пиреју екипу Олимпијакоса резултатом 4:2 у дерби мечу 10. кола грчке Суперлиге

Голове за ПАОК постигли су српски репрезентативац Андрија Живковић у 38, Брендон Томас у 56. из пенала и 65. и Магомед Оздоев у 78. минуту.

Живковић је био стартер у екипи из Солуна и то као капитен, а замењен је у 89. минуту.

Ово је некадашњем фудбалеру Партизана и Бенфике девети погодак на 19. наступу ове сезоне у свим такмичењима, а забележио је и три асистенције.

Његов презимењак Живко, чувар мреже црно-белих, цео меч гледао је са клупе за резерве.

Код домаћих, у листу стрелаца уписали су се Константинос Фортунис у 86. и Јоргос Масурас у осмом минуту надокнаде времена.ж

ПАОК се налази на четвртом месту на табели са 20 бодова, у у наредном колу на свом терену играће на свом терену са Панетоликосом.

Олимпијакос је други са бодом више и сада га очекује окршај у гостима код Астерас Триполиса.