Реал се оклизнуо у Андалузији, поделио бод са Бетисом

Фудбалери Бетиса и Реал Мадрида одиграли су нерешено 1:1 у мечу 16. кола Ла Лиге
Реал се оклизнуо у Андалузији, поделио бод са БетисомGetty © Fran Santiago

Бетис је још једном потврдио да гостовање на стадиону "Бенито Виљамарин" може да буде веома незгодно.

То је осетио мадридски Реал, који иако је водио, на крају није успео да стигне до сва три бода.

Прво полувреме завршено је без постигнутих голова, да би у другом виђен расплет.

Белингем је још једном био стрелац за "Лос бланкосе", овога пута након одличног убацивања и реализације у 53. минуту.

Играо се 66. минут када је домаћин стигао до изједначења.

Рујибал је погодио за 1:1 и испотавиће се, тако поставио коначан резултат.

Тим Карла Анћелотија је и са једним бодом успео да избије на прво место на табели, а иронија је да ће сада навијати за љутог ривала, екипу Барселоне.

Наиме, Барселона у 16. колу игра против Ђироне, а два каталонска клуба налазе се на трећем и другом месту на табели шпанског првенства.

Ђирона има бод мање од Реала, док је Барса на пет бодова заостатка за тимом из Мадрида.