Божићно чудо - Јунајтед победио!

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Астон Вилу са 3:2 у утакмици 19. кола Премијер лиге
Божићно чудо - Јунајтед победио!Getty © Nathan Stirk

Навијачи Манчестер јунајтеда коначно имају разлог за славље.

После вести да је милијардер купио део клуба, "ђаволи" су дошли и до победе, прве после четири меча.

Није деловало да ће бити осмеха вечерас на "театру снова", нарочито после првих 45 минута.

Астон Вила је са два брза гола дошла до лепе предности - Мекгин је погодио у 21. минуту, а Дендонкер пет минута касније.

Јунајтед је у другом делу игре изгледао потпуно другачије.

Прво је Гарначу поништен гол на старту другог дела, али је Аргентинац брзо успео да дође до "регуларног" гола.

Играо се 59. минут када је донео наду домаћима, а онда је у 71. минуту донео и изједначење.

Првим голом у Премијер лиги, Расмус Хојлунд је, у 82. минуту, обезбедио победу и велико славље у Манчестеру.

Вила је трећа са 39 бодова, док је Јунајтед шести са 31.