Богданових 18 поена у поразу од бившег Сакрамента

Српски кошаркаш Богдан Богдановић, постигао је 18 поена у поразу Атланте од екипе Сакрамента резултатом 122:107
Богданових 18 поена у поразу од бившег СакраментаGetty © Carmen Mandato

"Боги" је овога пута играо као стартер за редове Хокса, којису конце утакмице изгубили у другој деоници.

Сакраменто је након 12 минута водио са три поена, да би на полувреме отишао са 17 разлике.

Атланте је покушавала на разне начине да ухвати прикључак, али квалитетна екипа из престонице Калифорније, одбила је све налете и уписала заслужену победу.

Барнс је убацио чак 32 поена и тако предводио стрелце победничког тима, а помоћ је имао у виду Сабониса који је имао учинак од 14 поена и 21 скока, као и Марија који је меч завршио са 13 поена.

Најефикаснији у редовима Атланте био је Дежонте Мари, који је постигао 35 поена и имао 10 скокова.

Богдановић је сусрет завршио са 18 поена и четири асистенције, док је Беј убацио 13 поена.

Сакраменто је стигао до 24. победе и уз 18 пораза заузима позицију седам на табели Западне конференције НБА лиге.

Атланта се налази на ниском, 10. месту на табели Истока, са учинком 18-25.