Езе у 96. минуту донео бод Младости, реми и у Панчеву

Фудбалери Војводине и Младости из Лучана ремизирали су :1 (0:0) у утакмици 20. кола Суперлиге Србије.
Езе у 96. минуту донео бод Младости, реми и у Панчеву© Superliga Srbije

Деловало је да ће Војводина освојити сва три бода, али је у последњим моментима меча примила гол.

Новосађани су повели поготком Андрије Радуловићу у 83. из пенала, а изједначио је Патрик Езе у 90+6. минуту.

Реми је виђен и у Панчеву, у дуелу Железничара и Новог Пазара.

Фудбалери Железничара и Новог Пазара одиграли су нерешено 2:2 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.

Александар Ђорђевић је довео домаће у вођство у осмом минуту, а изједначио је Никола Караклајић у 28. минуту, на асистенцију Адема Љајића, који је само три минута касније морао да напусти игру због повреде.

Лазар Романић је у 45. минуту вратио вођство домаћину, а гол за бод гостију постигао је резервиста Сејдуба Сума у 90+3. минуту са пенала.

Железничар је сад 14. са 19 бодова, а Нови Пазар је остао пети са 30.

У наредном колу Железничар гостује Чукаричком, док ће Нови Пазар без помоћи навијача дочекати Црвену звезду.