Дуел имењака припао Крагујевчанима, ТСЦ бољи од ИМТ-а

Фудбалери крагујевачког Радничког победили су на свом терену екипу нишког Радничког резултатом 3:2 (1:0) у мечу 20. кола Суперлиге Србије

Два гола за домаћи тим постигао је Милутин Видосављевић у 47. и 59. минуту, а једном се у листу стрелаца уписао Сали Вижди у шестом.

Голове за екипу из Ниша постигли су Јусуф Бамиделе у 73. и Стефан Цветковић у 85. минуту.

Крагујевачки Раднички се тренутно налази на осмом месту на табели СЛС са 26 бодова, а у наредном колу СЛС на свом терену ће дочекати Војводину.

Раднички из Ниша је на претпоследњој, 15. позицији са 17 бодова, а у наредном колу играће на свом терену са Јавором из Ивањице.

Фудбалери ТСЦ-а победили су на гостовању екипу ИМТ-а са 2:0 у утакмици 20. кола Суперлиге Србије.

Голове за госте постигли су Милош Пантовић у 70. минуту и Бенце Шош у 83. минуту.

Клуб из Бачке Тополе је сада на трећем месту на табели националног шампионата са 40 бодова, док је ИМТ на 11. позицији са 21 освојеним бодом.

У последњем мечу 20. кола, у понедељак од 16 часова у Крушевцу играју Напредак и Спартак.